Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

 

DZIEŃ KOBIET

Tradycyjnie, jak co roku, uczniowie Szkoły Podstawowej w Bąkowicach przygotowali występ z okazji Dnia Kobiet. Tym razem, występy zaczęły się od pokazu dla Pań ze wsi Bąkowice. W tym roku, w występach, podziwialiśmy chłopców ze starszych klas, wspieranych przez koleżankę z klasy IV, którzy pod kierunkiem opiekuna Samorządu Uczniowskiego przygotowali program artystyczny.

Oprócz wierszyków i życzeń dla wszystkich Pań, były występy, podczas których mali mężczyźni przebrani za kobiety, rytmicznie i z wdziękiem tańczyli do znanych utworów muzycznych, takich jak „Blondyneczka” czy „Pretty woman”, były także występy męskiej grupy tanecznej w piosence „Kochać kobiety”.

Całość przedstawienia zakończyła piosenka „Wszystkiego najlepszego”. Występ ogromnie się podobał i został nagrodzony gromkimi brawami przez wszystkie Panie i zaproszonych Gości, wśród których nie zabrakło Wójta Gminy Świerczów Pani Barbary Bednarz i Przewodniczącego Rady Gminy Świerczów Pana Wiesława Cieplika. Przedstawienie dla płci pięknej ze szkoły odbyło się 8 marca i również uzyskało nieprawdopodobny ogrom braw. Wszystkie Kobiety i Kobietki w szkole długo jeszcze będą pamiętały niezwykły spektakl przygotowany przez naszych młodych panów.

R. Boduch

wstecz